Přenosná tlaková myčka 1.5kw 60bar
| žádná značka | 30 sety |
| OEM standard | 50 sety |
| OEM speciál | 100 sety |
TECHNICKÉ ÚDAJE
| atributy | série jednofázových tlakových myček pro domácnost |
|---|---|
| proces čištění | Čištění studenou vodou |
| energie | 1.5KW |
| Max. tlak | 80 BAR / 1160 PSI |
| jmenovitý tlak | 60 BAR / 870 PSI |
| průtok (LPM) | 11 l / min |
| Max. teplota vody | 60 ℃ |
| vlastnosti elektromotoru | |
|---|---|
| jmenovité napětí/frekvence | 220V,50Hz (110V-120V, 60Hz) |
| fáze | Jednofázový |
| pól/jmenovitá rychlost | 2/ 2800 ot./min |
| maximální výkon (KW) | 1.5 |
| jmenovitý výkon (KW) | 1.1 |
| jmenovitý proud | 6.8 |
| vlastnosti vysokotlakého čerpadla | |
|---|---|
| model | PE100H |
| typ čerpadla | Horizontální, axiální čerpadlo |
| vstupní připojení | 4-bodový zahradní rychlospojka |
| výstupní připojení | M22*1.5 vnější závit/vrtání 14 |
| specifikace trysek | 060 |
| pěnící funkce | volitelný |
| tlakoměr | ANO |
| automatický start a stop | ANO |
| vlastnosti vysokotlaké hadice | |
|---|---|
| specifikace | H02 Bavlněná hadice OD 11mm, ID 6.3mm, max. tlak 720bar |
| délka | 8m |
| standard připojení | Pumpa: M22 živý konec 14mm, Pistole: M22 živý konec 14mm |
popis produktů
Přenosnost je nezbytná pro mnoho podniků nebo jednotlivců a to je to, co přenosná tlaková myčka Bison poskytuje.
Tato ruční tlaková myčka je lehká a snadno se přemisťuje a poskytuje přenosné možnosti čištění. Tato ruční zařízení jsou robustnější a odolnější než běžné tlakové myčky. Zahrnují spolehlivé axiální čerpadlo, vysokotlakou hadici, nerezovou tyč a pistoli s mosaznou tryskou na mýdlo….
Jak vybrat nejlepší přenosnou tlakovou myčku?
- hmotnost: Vzhledem k tomu, že na rozdíl od standardní vysokotlaké myčky s koly můžete přenášet celou jednotku, měli byste zvážit hmotnost. Ruční verze tlakové myčky bývá nejlehčí, verze s nádržkou na vodu je často nejtěžší.
- Velikost: Velikost je důležitá ze dvou důvodů. Za prvé, budete držet tlakovou myčku, takže se ujistěte, že ji můžete nosit. Za druhé, musíte to uložit.
- Tlak: Tlak se měří v PSI. Čím vyšší číslo, tím větší tlak vody. To znamená snadnější čištění! PSI přenosného vysokotlakého čističe je nižší než u standardního vysokotlakého čističe.
- GPM: GPM vám říká, kolik galonů vody může tlaková myčka načerpat za minutu. Čím větší číslo, tím větší spotřeba vody, což vám zajistí lepší výkon.
- Zdroj energie: Je napájen z baterie? elektrický? To určuje, jak snadno se nabíjí a jak snadno se používá.
BERTE SI JEDEN A ZLEPŠÍTE SVŮJ PODÍL NA TRHU
Základní části třídy A
Základní příslušenství se vyrábí nezávisle, aby bylo možné kontrolovat kvalitu a náklady. Vysokotlakou vodní pistoli lze použít 50,000 XNUMXkrát a nízkootáčkový tichý motor z čisté mědi.
S patentovanou funkcí posilovacího ventilu, když je teplota v čerpadle příliš vysoká, automaticky zaznamená a studená voda se včas ochladí.
Kliková hřídel je zpracována obráběcími stroji dovezenými z Japonska, což zdvojnásobuje životnost stroje a provozní hlučnost je nižší než 80 decibelů
Vyhovuje vodotěsnému designu komerční třídy IP55, vestavěnému úniku, ochraně proti přetížení a dalším funkcím
100% testováno a zabaleno
Přísně kontrolujte přesnost obrábění, abyste dosáhli vynikajících mechanických vlastností a výrazně zvýšili životnost elektrické tlakové myčky. 100% úplná kontrola hlavních součástí a důležitých náhradních dílů pro zajištění výkonu produktu
Celá řada tlakových myček prošla testem pádem na krabici, 7vrstvý karton + ekologické balení. Splňte online i offline dlouhodobé požadavky na přepravu
Tým BISON, 20 let zkušeností v online vývoji a výrobě tlakových myček, produktů a poprodejního servisu do 30 minut
Profesionální technici s 15-20 letou praxí
Uvedení do provozu
Montáž stroje
Umělecká díla QA
Úplná inspekce
sestava čerpadla tlakové myčky
Montáž dílů
Sestava jádra
Specializovaná kontrola napájení
Informace o záruce
Zvýhodněné příslušenství
24 hodin online, 5 minut odezvy
Inženýrská služba na místě
Balení a dodávky
Podrobnosti o balení: hnědý pevný karton, tlaková myčka chráněna polybagem, dřevěný, 1ks / karton. Dodací lhůta: Dodáno do 25 dnů po zaplacení.
Promluvte si s manažerem prodeje BISON
Kontaktujte nás ještě dnes pro odbornou radu.