přenosná vodní pumpa
- Ekonomické, spolehlivé a odolné
- Výkonná nosnost
- Stabilní výkon Výkonný výkon
- Jemný a krásný vzhled
- Velká palivová nádrž zajišťuje hodiny nepřetržitého provozu
| žádná značka | 30 sety |
| OEM standard | 50 sety |
| OEM speciál | 100 sety |
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Model motoru | BS170F |
| Výkon motoru | 7.0HP |
| Vrtání x zdvih | 70 x 54mm |
| Výtlak | 210cc |
| Typ | Vzduchem chlazený, jednoválcový, 4taktní |
| Kompresní poměr | 8.5 : 1 |
| Jmenovitá rychlost otáčení | 3000/3600 ot / min |
| Objem oleje | 0.6L |
| Velikost vstupu a výstupu | 80 mm (3.0 palce) |
| Zdvih čerpadla | 78m |
| Výška sání | 5m |
| Výtlak | 50 m³ / hod |
| Startovací systém | Začněte navíjet |
| Objem palivové nádrže | 3.6L |
| Hladina hluku | 94db |
| Čistá / hrubá hmotnost | 32 / 33 kg |
| Celkový rozměr | 510 385 x x 425mm |
| 20GP | 330set |
| 40HQ | 828set |
popis produktů
Náš prodejní tým podporuje naše produkty bezkonkurenčními odbornými znalostmi, které zahrnují komplexní úroveň předprodejní podpory. Dodáváme nejen vodní čerpadla, ale poskytujeme také spolehlivé a profesionální poradenské služby zejména pro zákazníky, kteří o našich produktech méně vědí.
Máme vysoce kvalifikovaný tým inženýrů a techniků, který by mohl podpořit při studiu požadavků na zatížení vodního čerpadla na podporu různých projektů a potřeby jakéhokoli dalšího zařízení, jako je ATS, nabíječka baterií a režim provozu; synchronizační systém nebo samostatně stojící, typ zastřešení s určitou hlučností nebo namontované na liži apod. Věřte, že Vám nabídneme vodní čerpadlo právě takové, jaké požadujete.
Základní části třídy A
ojnice motoru
Mechanická pevnost patří k hustotě hliníkové slitiny ADC12 litého hliníku a sledování hmotnosti může zajistit konzistenci strukturální pevnosti v tahu a zpracování CPK
píst motoru čerpadla
Přijměte materiál Z109 pro zvýšení odolnosti proti opotřebení a snížení tepelné deformace, abyste zajistili hmotnost pístu a přesnost obrábění
skříň motoru čerpadla
Použitím vysoce přesných přípravků, vybavení obráběcího centra pro zajištění přesnosti a pevnosti materiálu s vysokou hustotou může krabice BISON splnit test odolnosti po dobu 125 hodin a může splňovat emisní normy
sacích a výfukových ventilů
BISON používá pouze vysoce kvalitní hlavy čerpadel s dostatečnými materiály (přiměřený a silný poměr slitin) a vynikající technologii zpracování (odolnost proti oxidaci, odolnost proti korozi, plísně, plochost a těsnění)
těsné ovládání kvality
testování přenosných vodních čerpadel
Komplexní zkušební stolice vodního čerpadla BISON je vybavena komplexní zkušební nádrží, která je vyšší než národní standardní typ kontroly odběru vzorků a je odolná, což zajišťuje kvalitu produktu ve všech aspektech.
Otestujte sání čerpadla online a simulujte detekci podtlaku. 100% úplná kontrola k určení extrémně nízkého selhání produktu.
Pravidelné venkovní testování vodních čerpadel pro zajištění účinnosti čerpání produktu v praxi.
Profesionální technici s 15-20 letou praxí
Uvedení do provozu
Montáž stroje
Umělecká díla QA
Úplná inspekce
specializovaná kontrola vodní pumpy
Montáž dílů
Sestava jádra
Specializovaná kontrola napájení
Informace o záruce
Zvýhodněné příslušenství
24 hodin online, 5 minut odezvy
Inženýrská služba na místě
Balení a dodávky
Podrobnosti o balení: hnědý pevný karton, vodní pumpa je chráněna sáčkem, dřevěný, 1ks / karton.
Dodací lhůta: Dodáno do 25 dnů po zaplacení.
Promluvte si s manažerem prodeje BISON
Kontaktujte nás ještě dnes pro odbornou radu.